جزئیات خبر

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و مشاور شهردار در حوزه حاشیه شهر معارفه شدند

 مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و مشاور شهردار در حوزه حاشیه شهر معارفه شدند -سید عبدالله ارجائی شیرازی

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و مشاور شهردار در حوزه حاشیه شهر معارفه شدند

طی مراسمی مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری، مشاور شهردار در حوزه حاشیه شهر، رئیس دفتر شهردار و سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد معارفه شدند.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، "مسعود رضوی"مدیرعامل سابق سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد دراین مراسم ، گفت: طی مدت مسئولیت دراین سازمان به‌صورت شبانه‌روزی تلاش کردم و از حمایت‌های شهردار و تمامی همکارانم دراین مدت تشکر و قدردانی می‌کنم.

"محمدجواد مشیری" مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد نیز دراین مراسم، تصریح کرد: امیدوارم باهمت و تلاش مضاعف همکارانم و همراهی و پشتیبانی شهردار و شورای شهر در محضر امام رضا (ع) روسفید باشیم.

وی افزود: چند نکته را به‌عنوان راهبرد مدنظر قرار خواهیم داد تا ضمن رفع دغدغه مشاغل نسبت به سفره مردم و افزایش سهم شهرداری در اقتصاد تاثیرگذار باشیم.

مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد ادامه داد: رقابتی کردن بازارها، ایجاد بازارچه‌های سوغات و توسعه اکوسیستم‌ها با توجه به حجم مالی این حوزه درمشهد، افزایش مشارکت و رقابت‌پذیری در اکوسیستم مشاغل شهری، شناسایی شبکه مسائل مرتبط شهری و حل آن از طریق روش‌های نوآورانه و خلاق، زمینه‌سازی فرصت‌های عادلانه و جذاب از طریق سازمان به‌جای تصدی‌گری، تدوین برنامه اجرایی با هدف تحقق شعارسال و فرمایشات مقام معظم رهبری بخشی از راهبردهای این سازمان خواهد بود.

"رضا رحمانی" سرپرست سابق اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد نیز دراین مراسم، گفت: طی یک سال و سه ماهی که دراین سمت فعالیت داشتم تمام تلاش خود را برای تکریم همکاران و انجام وظایف به‌کار گرفتم که در این مسیر از همکاری همکارانم تشکر می‌کنم.

وی تصریح کرد: در این مدت موضوع مطالبات همکاران در بحث ارتقاء شغلی که ازسال 90-91 توجه نشده بود، مورد توجه قرار گرفت.

سرپرست سابق اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد اضافه کرد: طی سه سال تنها حدود 70 پرونده دراین خصوص بررسی‌شده بود اما طی سال 1400 بیش از 1200 پرونده بررسی شد.

رحمانی ادامه داد: طی این مدت دو پروژه بزرگ تغییر وضعیت کارکنان شرکتی و ایثارگران را داشتیم که تماماً بر اساس شاخص‌ها انجام‌شده است.

"سید محمدحسین موسوی‌معلم" سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد نیز دراین مراسم، بیان کرد: امیدوارم با تلاش و همکاری تمامی همکارانم منابع انسانی هوشمندی را در این دوره شاهد باشیم.

وی اضافه کرد: تلاش خواهیم کرد تا بحث تبدیل وضعیت ایثارگران را به نحو مطلوب پیگیری و به سرانجام برسانیم .

همچنین "علی جلیلیان شفیع" رئیس دفتر شهردار مشهد نیز در ادامه این مراسم با تشکر از حسن اعتماد شهردار مشهد گفت: با توجه به اینکه تمامی برنامه‌ریزی‌ها در حوزه شهردار انجام می‌شود حجم کار بسیار بالا است که امیدوارم با همکاری همکارانم فعالیت‌های محوله به‌خوبی انجام شود.

در ادامه این مراسم "رمضان زاده" مشاور شهردار مشهد در حوزه حاشیه شهر نیز افزود: موضوع حاشیه شهر بحث بسیار مهمی است که ساماندهی آن نیازمند هماهنگی و مشارکت تمامی بخش‌ها و ارگان‌ها است که امیدواریم با تلاش و همکاری همه دستگاه‌های ذی‌ربط شاهد این اتفاق باشیم.

گفتنی است دراین مراسم "مسعود رضوی" و "رضا رحمانی" تکریم و "محمدجواد مشیری" به‌عنوان مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد، "علی جلیلیان" به‌عنوان رئیس دفتر شهردار، "سید محمدحسین موسوی معلم"، به‌عنوان سرپرست اداره کل منابع انسانی شهرداری مشهد و "رمضان‌زاده" به‌عنوان مشاور شهردار در امور حاشیه شهر معارفه شدند.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

پر کردن تمامی فیلدها الزامی است!

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
لیست علاقه مندی ها 0